PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

2019WsMt2 – Wslik Server

SERVER ADI
2019WsMt2 – Wslik Server
VERSION
Yok
BETA TARİHİ
Belirtilmemiş
IP ADRESİ
2019wsmt2.com
OFFICAL TARİHİ
05.04.2019 - 21.00
CLIENT
http://2019wsmt2.com/oyunu-indir
GENEL BİLGİLER
SERVER HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
YORUMLAR

2019WsMt2 – Wslik Server - Knight Online Pvp Server

- 2019wsmt2 Yeni Filesiyle 5 Nisan 21:00'da Açılıyor..
- Öncelikle Serverimiz 250Lv Kolay Serverdir!
- 250Lv Başlarsınız!
- Kayıt ol, indir, gir ve WS Atmaya başla!
- Kasma derdi yok!
- Lonca turnuvasında atma olayı YOK !
- Nesne Marketten Bedava ve Normal Editli İtemler Mevcut!
- Biyolog süreleri direkt yüzük ile verilir.
- Hızlı Kanal Değiştirme
- Hızlı Pm ve Arkadaşlar Ekleme
- Wsde HP/SP Gösterme
- Özel Eventler
- Sorunsuz Ajan Sistemi
- Kişi Engelleme Sistemi
- Biyolog Görevleri
- Özel Binek Sistemi
- Özel Pet Sistemi
- İtem Kilitleme Sistemi
- Sorunsuz Kostüm ve Pet Sistemi
- Grup Kutsama Sistemi
- Kapanma Derdi Yok

Kocuce ve PvpServerList'e Göre, 2019WsMt2 – Wslik Server

Metin2 Wslik Serverlar her metin2 pvp oyuncusunun mutlaka arada kafasını dağıtmak için uğradığı veya sürekli kapanan serverlardan bıkmış oyuncuların emeklerinin heba edilmesi yüzünden sıklıkla başvurduğu bir server türüdür günümüzde.Kocuce 2019WsMt2 bu şekilde insanların birbirleri ile mücadele edip oyundan keyif almalarını sağlamak amacıyla bu yola koyulmuştur. Bedava editli item dağıtmasıda bu tarz serverların yaptığı haksızlıklara karşı olan tavrını göstermektedir.

Metin2 oyuncularının en büyük sorunlarından bir diğeri ise oyundaki kasma dır. Özellikle wslik serverler da bunun çok önemli bir etken olduğunu unutmamak gereklidir. 2019wsmt2 serverında bütün dosyalar ve sunucu optimize edildiği için en ufak kasma söz konusu değildir. Kendilerine özgü pet ve binek sistemi ile de diğer sunuculardan farkını göstermektedir. Yapılan özel eventlar, loca turnuvaları oyuna övgüyü en üst dereceye taşımaktadır. Müjde! bu sunucu da loca turnuvasıdan atma derdine de son verilmiş. Gerekli kodlamalar yapılarak bu oyun hatasının da önüne geçilmiştir.

Kocuce değişikliğinin sebebi

İlk olarak metin2 pvp server ve knight online pvp server tanıtımı olarak açılışını yaptığımız pvpserverlist sitemizde ağırlıklı olarak knight online paylaşımlarını yapma kararı aldık. Ancak yeni başka bir projemizde sadece metin2 pvp server tanıtımı yapacağız. Önümüzdeki günlerde o projemizi de aktif etmeyi düşünüyoruz. Bu kararı almamızın temel sebebi metin2 pvp server tanıtım ekibimizdeki bazı ayrılıkların yaşanması sebebi ile siz ziyaretçilerimizi yanlış bilgilendirmemek için böyle bir karar aldık. Umarız bu karardan dolayı bizleri takip etmeyi bırakmazsınız. Ancak aranızdan knight online pvp oynayanların da olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden kocuce yi takip etmeyi ihmal etmemenizi temenni ediyoruz. Sizler için her zaman en güncel paylaşımları yapmaya devam edeceğiz. İstek şikayet ve önerileriniz için bizlere iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

2019WsMt2 – Wslik Server Ait Resimler

2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server 2019WsMt2 – Wslik Server
2019WsMt2 – Wslik Server Tanıtım Videosu

Henüz video eklenmemiş.

2019WsMt2 – Wslik Server Hakkında Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

PVP SERVER HAKKINDA BİR YORUM YAZIN