PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

HomekoEmpire – Homeko Server

SERVER ADI
HomekoEmpire – Homeko Server
VERSION
v2450
BETA TARİHİ
Yok
IP ADRESİ
homekoempire.net
OFFICAL TARİHİ
23.11.2019 - 21:00
CLIENT
https://s2.dosya.tc/server10/503vkc/EVA.rar.html
GENEL BİLGİLER
SERVER HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
YORUMLAR

HomekoEmpire – Homeko Server - Knight Online Pvp Server

homeko empire

Homeko Empire Genel Bilgiler

 • 83 level başlangıç
 • 1 hafta sonra +1 takı aktif edilecek
 • +8 middle silah, troll set ve görev takı başlangıcı
 • Maden ve fishing aktif
 • CZ Rank ilk 3 sıralama ödül
 • Offile pazar sistemi
 • Hepa's itemler aktif
 • Dark fragment aktif
 • Old takı ve moonster stone eklenmiştir.
pvpserverlist

Homeko Empire Upgrade Oranları

Homeko Empire sunucusuna ait upgrade oranlarını aşağıdaki resimde bulabilirsiniz.

servera ait upgrade oranları servera ait upgrade oranları servera ait upgrade oranlarıhomeko empire

Homeko Empire'a Özel İtem Sistem

Ring of the Deimos

 • Bu yüzük aktif olduğunda belli bir alan içindeki herkes hasara maruz kalır. Aktif olma şansı %1 dir

Ring of the Pandora

 • Aktif olduğun da etrafınınızdaki düşman ırk bastığı pot kadar hem canı hemde manası düşür. %1 ihtimal ile aktif olur

Ring of the Skoll

 • Bu item aktif olduğun da karşı ırk HP ve MANA pot kullanamaz. Aktif olma şansı %1 dir.

70 Quest Silahı

 • Quest silahı takılıyken saldırdığınız kişi %1 ihtimal ile 3 saniye boyunca kimseye zarar veremez

70 Quest Spear

 • Bu item de 70 quest silah gibi çalışmaktadır. Saldılan oyuncu size zarar veremez. Weapon silahdan farkı %3 ihtimal ile devreye girebilir.

70 Kalkanı Silahı

 • Kalkan takılı iken %1 ihtimal ile özellik devreye girer. 3 saniye boyunca saldırılara karşı korunursunuz.
pvpserverlist

Homeko Empire Drop Listesi

Shell Dropları

 • Troll ailesinden çıkmaktadır. Çift drop olarak atar. CZ de drop oranı %80, Eslant da %50 oranındadır.

Weapon Dropları

 • Normal ve Exp shard, raptor gibi high class itemler Dark Knight, AOC, Doom Knight ve Death Wizhard dan çıkmaktadır. CZ de drop oranı %80, eslant da %50dir.

BUS

 • Klasik bütün homeko serverlar gibi ağaç ailesinden bus çıkmaktadır. Luferson ve EMC de %35, CZ de %70 drop oranı bulunmaktadir.

Kocuce ve PvpServerList'e Göre, HomekoEmpire – Homeko Server

Knight online pvp server listelerinde adını sıkça duyduğumuz HomekoEmpire yeniden açılıyor. Bu hafta açılacak iki homeko serverdan birisi olan homeko empire da isim bilinirliği ve farklı bir kaç sistemi ile ön planda. Özelikle aşağıda da daha detaylı anlatacağımız farklı uniq item ve 70 quest itemlerine getirilen ek sistemler homeko empire knight online ı farklı kılıyor. Bu hafta sağlam iki adet knight online pvp serverın açılması oyuncuların kafasında da soru işaretleri oluşturdu. Steelko nun da bu cuma günü offical olarak açılacağını bildirmesi, oyuncuların sunucu seçiminde kafa karıştıracağı kesin. Bu açılış savaşını kimin kazanacağını bu hafta sonu bizlerde sizler gibi göreceğiz. Şimdi bizlerde ko cuce den farklı bir şekilde sizlere homekoempire sunucusuna ait sistemler hakkında bilgi vermeye başlıyalım.

Homeko Empire Farklı Sistemleri

Yukarda da belirttiğimiz gibi homeko empire sunucusunun en çok dikkat çeken sistemi kendi hazırlamış oldukları özel takılar ve 70 quest itemlerine ek özellik getirmeleri. İlk önce takılardan başlamak gerekir isek, oyunda ring of the demios, ring of pandorai ring of skoll isminde üç adet yüzün bulunuyor. Bu yüzüklerin temel özelliği, %1 ihtimal ile karşı ırkı etkisiz hale getirmeleri. Şöyle ki, demios yüzüğü üzerinize takılıysa yanınızdaki karşı ırk belli bir oranda hasar alıyor. Pandora yüzüğünün özelliği karşı ırkın bastığı pot kadar HP ve Mana değerlerinin düşmesi. Skoll yüzüğünün ise %1 ihtimal ile etrafınızdaki karşı ırk belli bir süreliğine pot kullanamıyor. Homeko empire bu sistem ile knight online pvp ye farklı bir boyut kazandırdığı kesin.

Ayrıca 70 quest itemlerinde de yukarda bahsettiğimiz yüzük özellikleri gibi etkileri mevcut. 70 quest silahının temel özelliği saldırılan kişi %1 ihtimal ile 3 saniye boyunca kimseye damage veremiyor. Özellikle VS lerde çok fazla avantaj. 70 quest kalkanı, size saldıran birisinin %1 ihtimal ile özel etkiyi devreye sokuyor. Saldırılara karşı 3 saniye boyunca hasar almıyorsunuz. 70 Quest silahlarından sadece spear ın özel yeteneğe girme olasılığı %3 dür. Spear kullanımını arttırmak için homekoempire yetkililerinin böyle bir sistem getirdiğini düşünüyoruz.

Drop oranları ve upgrade oranlarını genel bilgiler bölümünde detaylıca size bahsetmiştik. Buradaki farkın da knight online pvp server ın CZ üzerine kurulu olması. Colony zone daki drop oranları nerdeyse EMC/Luferson ve Eslant a göre %50 daha fazladır. Bus oranları da ağaç ailesinden CZ bölgesinde daha çok çıkmaktadır.

Yazımızın sonuna gelirken özellikle takı ve 70 quest itemlerine yaptığı farklar homeko empire sunucusunun farklılığını ortaya koyuyor. Ancak ilk giriş yazımızda da belirttiğimiz gibi steelko ile aralarında ciddi bir rekabet olacağı kesin. Kendilerine pvpserverlist olarak başarılar diliyoruz.

HomekoEmpire – Homeko Server Ait Resimler

HomekoEmpire – Homeko Server HomekoEmpire – Homeko Server HomekoEmpire – Homeko Server HomekoEmpire – Homeko Server HomekoEmpire – Homeko Server HomekoEmpire – Homeko Server HomekoEmpire – Homeko Server
HomekoEmpire – Homeko Server Tanıtım Videosu

Henüz video eklenmemiş.

HomekoEmpire – Homeko Server Hakkında Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

PVP SERVER HAKKINDA BİR YORUM YAZIN