03.06.2020 - PvpServerList.com Hoşgeldiniz..
PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

İlginize Teşekkürler

Merhaba arkadaşlar,

Knight online pvp server sitelerinde, pvpserverlist olarak günlük ortalama 1000-2000 Tekil ziyaretçimizi, çoğul olarak bakıldığında ise günlük ortalama 8000 ziyaretçimizi sitemizde görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bunu 6 aylık süreç içerisinde sizlere doğru ve iyi hizmet verdiğimizin bir karşılığı olarak görüyoruz. Şimdi ve ilerleyen süreçde knight online pvp server paylaşımlarımız ara vermeden devam edecektir.

 

Yeniliğin Tek Adresi PvpServerList

Sitemizin yayın hayatı boyunca yenilik ve güncellemelerimiz devam edecektir. En son olarak server tanıtım sayfalarımızda ‘Genel Bilgiler’, ‘Server Hakkında’ ve ‘Foto Galeri’ sıralamasında değişiklik yapmıştık. Ayrıca Knight online pvp server ve alt kategorilerinde, pvp server başlığının altındaki server bilgileri bölümleri revize edilmiştir. Pvpserverlist olarak sizlerin en çok önem verdiği Beta ve Offical açılış tarihleri en üste taşınmıştır. Bu sayfalar da daha fazla vakit geçirdiğinizi bizde sistemimiz üzerinden takip edebiliyoruz.

 

Yorumlarınız Herkez için Önemli

Server tanıtımlarında daha önce girmiş olduğunuz knight online pvp serverlara ait tecrübelerinizi biz ve diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz. Böylece sizlerde diğer tanıtımlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Gereksiz üyeliğin önüne geçmek için, yorum yapmak için üye olmanız artık gerekmiyor. Sizlerde adınızı ve mail adresini yazarak, olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizim tarafımızdan kontrol edildikden sonra yayınlanacağını unutmayınız. Bu kontrol olumsuz yorumları onaylamamak demek değildir. Olumsuz yorumlarda tarafımızca küfür, şiddet içermediği sürece sizlere bilgi vermesi açısından yayınlanacaktır.

 

Pvpserverlist ile İletişim

İletişim bölümünden gelen istek, öneri ve şikayetlerinize pvpserverlist olarak hiçbir zaman kayıtsız kalmıyoruz. Sizlere daha rahat daha kullanışlı bir takım hizmet sunabilmek için bizlere iletişim bölümünden yada facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bize farklı farklı konularda düşüncelerini paylaşan arkadaşlarımıza da teşekkür etmeyi borç biliyoruz. En hızlı iletişim deneyimini diğer knight online pvp tanıtımlarına göre bizimle yaşayacağınıza garanti veriyoruz.

 

Pvpserverlist olarak bazı tanıtım siteleri gibi (bkz. kocuce 😀 ) spam olmaya değil; özgün, yenilikçi ve eleştiriye her zaman açık olmaya geliyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ