29.05.2020 - PvpServerList.com Hoşgeldiniz..
PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

Knight Online Pvp Server Nasıl Başladı?

Knight online pvp server tarihine biraz göz gezdirmek ve anılarınızı tekrar canlandırmanın güzel birşey olacağını düşünüyorum. Düşünün yıl 2004 (tabi yaşı yetişenler için 🙂 ). Eski maradon townda ilk görev yapma çabalarınızı, Abi 10k Pls ler. Hatta ve hatta elindekinden iki tane yapalım mı? PM leri. Yanan item görünce adamın peşinden koşturmalar. Aslında şuan hepimize ne kadar da ezikmişiz desekde çok güzel günlerdi. Neden mi?

2004 yılında oyunda koxp denen illet minimum düzeydeydi. Herkez clever görevi ve görev setleri yapma çabasındaydı. Öyle oyuna deli gibi para harcamayı da kimse istemiyordu yeltenmiyordu bile. Bunlar bizi knight online’e, şimdilerde ise knight online pvp server ler’a bağlayan şeyler aslında.

Knight Online Pvp Sunucular Neden Cazip Geldi?

Yıllar ilerledikçe orjinal oyundaki koxpun önüne geçilememesi en büyük etken oldu. İnsanların çoğunun bu oyunu zevk için değil ticaret için oynaması da pvp serverlerın temelini oluşturmaya başladı. Knight online yeni server ı herkes sever. Düşünsenize şimdiki kadar olmasada ayda 1-2 defa knight online pvp server açıldığını ve doluluk oranlarını. Herkez 0 dan başlamış herkes eşit. Koxp dan bıkanlar, paranın oyuna büyük etkisinden bunalan herkez knight online pvp server  ye gelmeye başladı. İnsanlar cuma günü açılan bir pvp server da kendini kanıtlaması, ezik pk sının tadına varması pvp server olgusunun kuvvetlenmesine sebeb oldu.

Günümüzdeki Knight Online Pvp Serverlerın Durumu

Malesef bugünlerde insanlar yeni serverları açmasının nedeni oyundaki zevkden ziyade tamamen ticari amaca döndürdüler. Hemen şu yan tarafdaki “Yakında Açılacak Pvp Serverler” bölümümüze bakarmısınız. En az bir haftada açılan server sayısı 3-4 arasında olmaya başladı. Aylık minimum 12 sunucunun nin açılması demek. Daha sonraki ay yine farklı serverlerın açılması. Hal böyle olunca knight online pvp serverlera rehabetin düşünüldü sanınıldı. Ancak tamamen hata. Bu kadar pvp server ararında oyuncular fazlaca bölünmüş iken, çok nadir bazı isim yapmış pvp serverler yüksek online sayılarına ulaşabiliyor.

Peki ya Pvp Serverlerın Geleceği?

Biz pvpserverlist olarak hiç bir zaman knight online pvp lerın geleceğinin olmayacağına inanmıyoruz. Bir çok farklı ve dünyaca popüler yeni online oyunlar çıksada, knight online nın havası hiç bir zaman bitmeyecek görüşündeyiz. Ama sadece bu işi gerçekden bilenler pvp server açarsa, herkes için büyük bir oyun zevki olacağından da hiç şüphemiz yok. Bizler pvp sunucularını yaşatmaya, paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

Server Tanıtımında Yeni Dönem Çokdan Başladı Bile

Pvpserverlist olarak sizlere her zaman en güncel pvp server ları paylaşmaya devam edeceğiz. 2019 yılında bu sektöre atılmamıza rağmen sizden gelen istek, öneri ve şikayetlerinizi de dikkate alarak; kısa sürede güzel yol kat ettik. Kocuce ile değil, Pvpserverlist ile kalın!

knight online pvp server

Sağlıcakla..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ