29.05.2020 - PvpServerList.com Hoşgeldiniz..
PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

Kocuce Sadece Alışkanlık

Kocuce Google Araması

İlk önce şuna açıklık getirmemiz gerekiyor. Sizce de kocuce sadece bir el alışkanlığı değil mi? Genellikle google dan birşeyleri araştırırken sadece anahtar kelimelere uygun arama yapıyoruz. Örneğin knight online tamamen bir oyunun ismi. Buna bağlı bir arama yaparken knight online resim, knight online client diye aratabiliriz. Bizim ulaşmaya çalıştığımız şey knight online pvp serverlara ulaşırken direk bu kelimede arama yapmamız gerekir. Ancak ko cuce kelime kelimesi o kadar bağlaşmış ki ellerimize anlamsız bir kelimeyi aramayı tercih ediyoruz.

Kocuce nin Anlamı ve Anlamsızlığı

Peki anlamı nedir bu kocuce kelimesinin?  Parçalı olarak ele alırsak ‘Ko’ Knight online kısaltması. Cuce ise ork mage olsa gerek. Git o zaman orc magenin skillerini anlat (: Sizce daha otoriter bir site için daha marka bir isim olması gerekmez mi? Pvpserverlist kelimesi bunun en büyük örneği olsa gerek. Yabancı kaynaklı bir kelime de olsa bizim aradığımız şey knight online pvp serverler yani genel anlamdan bakarsak PVP SERVERLER. Aradığımız anahtar kelime bu iken Ko cuce nedir arkadaş?

Kocuce OUT / Pvpserverlist IN

Gelin biz sizler ile bu anlam karmaşasına son verelim. kocuce neymiş? Pehh.. Nedir şu spam forum sitelerinden çekilen eziyet. Evet bizlerde zamanında bu sitelere girdik. Binlerce açılan spam konular. +++ UPUPUP şeklinde yapılan sırf tanıtım konusunu yukarı çıkarmak için atılan yorumlar. Farklı isimler ile aynı knight online pvp server a insanları yönlendirme çabaları. Artık biz buna pvpserverlist olarak son verdik. Sitemizde aynı knight online pvp serverın ikinci konusunu bulabilirmisiniz? Asla! Peki ya anlamsız yorumlar? Hiç bir zaman!

Knight Online Pvp Server ın Yeni Adresi Pvpserverlist

Knight online pvp server tanıtımlarına yeni imaj yeni tarz için Pvpserverlist e sizleri geçici değil kalıcı olarak davet ediyoruz. Bizlere iletişim menüsünden ve facebook sayfamızdan şikayet ve önerileriniz için her zaman ulaşabilirsiniz. Amacımız ko cuce serverlerını tanıtırken sizlere kolay ulaşılabilirlik ve server tanıtımlarını anlamlı bir şekilde sunmak. Pvpserverlist blog da tekrar buluşmak üzere.

kocuce

Kocuce li değil, pvpserverlist le kalın !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ