PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

Neden PvpServerList’i Tercih Etmelisiniz

Yeni açılan pvp serverler tanıtım sitesi olarak neden bizi tercih etmelisiniz, bizim diğer paylaşım sitelerinden ne gibi ne farklarımız var? Bunları sizinle paylaşmak istedik.

PvpServerlist’in Sade Giriş Ekranı

Spam dolu bir forum sitesi yerine rahatlıkla istediğiniz bilgiye ulaşabileceğiniz ana sayfamız mevcut. Sürekli en güncel pvp server tanıtımları burada yer alır. Sırf konuların yukarı çıkması için yapılan ‘UPUP’ yada ‘++’ gibi yazılar kocuce bizim sitemizde çalışmaz. Sadece düzgün yapılan yorumlar tarafımızca onaylanıp, ilk giriş ekranımızda “Bu Ay En Çok Yorum Alan Serverler” kategorisine girebilir. Pvpserverlist olarak spam konulara son diyoruz.

Farklı Pvp Server Tanıtım Sayfası

Birçok forum sitesinde tanıtımı yapılan pvp serverler konuları gelişi güzel şekilde açıldığı için, konu içinde aradığınız bilgileri bulmak zordur. Bunun en basit örneği de Kocucedir. Herkesin tanıtım yazısı şekli farklıdır. Biz bunu siz ziyaretçilerimizi düşünerek server hakkında önemli bilgileri sayfanın üst tarafında taşıdık. Peki nedir bunlar; server adı, açılış tarihi, internet sitesi, bağlantı programları. Ayrıca daha fazla bilgi edinmek için sayfanın alt tarafında server sahiplerinin verdiği bilgiler, foto galeri bölümü ve video ekranı da bulunmaktadır. Bunlar yeterli gelmedi mi o zaman devam edelim. İlgili pvp server’ın facebook, twitch, youtube kanalı ve telefon destek hattını da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Video Paylaşım Sayfası

Sadece pvp server tanımını yapmak dan sıkılmadınız mı? Biraz da beraber oynadığınız clanın tanıtımını yapmanız nasıl olurdu? kocuce video Galeri bölümüne sizde pk videolarınızı yada clanınızın tanıtım trailer ‘ını paylaşabilirsiniz.

Kocuce’den Farkımız

Bizim Kocuce‘den en büyük farkımız spam pvp server tanıtımımız olmamasıdır. Aynı pvp server’ı birden fazla göremezsiniz. Mevcut tanıtımlar üzerinde güncelleştirme ve önceki dönemlerde nasıl bir pvp server ile kocuce karşılaşıldığını ziyaretçilerimize anlatarak onlara yardımcı oluruz.

Spoiler: Yakın bir zamanda karşılıklı etkileşimi arttırmak için ücretsiz reklam hizmetimiz olacaktır. Bilgilendirme için pvpserverlist’i takipte kalın..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ