PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

Pvpserverlist ile Kocuce Arasındaki Fark

Şimdiki yazımızda pvpserverlist olarak kocuce den farkımız nedir sizlere bunlardan bahsetmek isteriz. Umarız yazımız, kalıplaşmış knight online pvp server bulma işleminde tercihininiz değişmesini sağlayacaktır.

Kocuce Sizcede Çok karışık Değil mi?

Forum sayfasına bir bakın. Defalarca arka arkaya açılmış aynı pvp serverler ile dolu. Hele şöyle bir durum varki konu başlıkları hangi knight online pvp server a baktığınızı anlatmıyor bile!

“Yeni açıldı hemen Gel” , “Dragon boşta sen nerdesin?”, “İçerde bol user var” gibi konu başlıkları insanların kocuce den alıştığı birşey ne yazıkki. Utanmasalar konuya girene birde adminlik hediye edecekler..

Peki pvpserverlist de durum nasıl işliyor? Bizim pvp server tanıtımlarımız da konu başlıklarımızda serverın adının yanına, serverın türünü de ekliyoruz ki; insanlar baktıkları pvp server ın ne olduğunu bilsinler. Örnek vermek gerekir ise knight online pvp server sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada hangi server olursa olsun ikinci bir pvp server tanıtım konusunun açılmadığını da farkedeceksiniz.

kocuce

Kocuce de kategorilendirme malesef YOK!

Ben pvp server oyuncusuysam belli bir sevdiğim pvp server türü vardır. Örneğin ben v1299 – Myko Server seven birisiyim. kocuce de bu pvp serverları bulana kadar girmediğim server tanıtım konusu kalmıyor ne yazık ki.

Pvpserverlist sitemizi biz bu konuda kategorilendirdi. Myko Farm Server, Homeko Server ve Pk Server kategorilerinden istediğinizi seçip aradığınız pvp serverı bulabilirsiniz. Biz sizlere zor olanı değil, kolay olanı sunuyoruz.

Pvpserverlist ile Anlaşılabilinir Knight Online Pvp Server Tanıtımları

O el alışkanlığınız olan kocuce deki server tanıtımlarına bir tekrar bakın isterseniz yada bakmayın zaten karma karışık bir server tanıtımları var. Bir yerden resim çıkıyor, knight online pvp server linkleri çoğu zaman doğru değil. Güncelleme deseniz hiç yok. Pvp server relaunch kararı almış hala 2 hafta önceki açılış tarihini paylaşıyorlar. Oysa ki pvpserverlist hep güncel.

Knight Online Pvp Server için Pvpserverlist

Pvpserverlist olarak hızlı bir site gezintisi, kopyasız bir server tanıtım hizmeti için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız bu yazımızda kalıplaşmış düşünce ve yargılarını yıkmayı yada aklınız da soru işareti bırakmayı başarabilmişizdir. Yeni bir blog yazısında görüşmek üzere, Pvpserverlist ile kalın!

Sağlıcakla..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ