29.05.2020 - PvpServerList.com Hoşgeldiniz..
PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

PvpServerlist’de Yenilik

Herkese merhaba arkadaşlar,

Sitemizde gerekli güncellemeleri yapmaya devam ediyoruz. Bizim knight online pvp server tanıtımında spam’a son anlayışımız ile bazı gerekli düzeltmeler yapma kararı aldık. Pvpserverlist olarak yaptığımız çoğu güncelleme ziyaretçilerimize pvp serverların kolay tanıtımı ve basit erişime dayalı güncellemelerdir.

Kocuce de Neymiş?

Pvpserverlist olarak en büyük farkımız diğer sitelerdeki spam ve okuma karmaşasından uzak , kolay ve anlaşılabilir knight online pvp server paylaşımı yapmak. Forum sitelerinin aksine blog olarak açtığımız sitemizde sizlerinde görüşlerini alarak gerekli bütün düzenlemeleri yapmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Kocuce sadece bir kelime, biz bu işin kitabını yazmaya geliyoruz.

Knight Online Pvp Server Tanıtımları Daha Anlaşılır

Pvp server tanıtımlarında IP Adresi ve Beta Tarih ve Saati girme zorunluluğunuzu kaldırdık. Bazı açılan knight online pvp serverlar beta olmadan açılmaktadır. Bazılarında ise IP Adresi olmadan direk zorunlu client gerektiği için zorunluluğu kaldırdık. Pvpserverlist ek olarak knight online pvp serverlarınıza ait Twitch, Youtube ve Destek hattı bölümlerini ekleyerek, pvp server tanıtımlarınızın daha ilgi çekici ve ziyaretçiler için ise daha kolay bulunabilir haline getirdik.

Knight Online Pvp Server Güncellemeleri

Pvpserverlist sitemizde daha önceden açılan bir knight online pvp serverı relaunch veya server bilgilerinde herhangi bir değişiklik olursa, ilgili güncellemene server tanıtım ekranının en üstünde koyu harfler ile yazacaktır.

Knight Online Pvp Server Kategorisi

Knight online pvp server kategori altındaki her pvp server için, Server Türü, Versiyon, Beta ve Offical Açılış tarih ve saatlerini ekledik. Böylece siz ziyaretçilerimiz için ön önemli konulardan birtanesi olan kolay bulunabilinirlik konusuna büyük bir çözüm sağlamış olduk.

Pvpserverlist Full Responsive / Mobil Uyumlu

Artık bütün mobil cihazlarınızda, pvpserverlist i en ufak görüntü bozulması olmadan rahatlıkla gezebileceksiniz. Anasayfa, knight online pvp server kategorisi, pvp server tanıtımlarının olduğu sayfaların hepsi mobil cihazlara uyumlu hale getirilmiştir.Kocuce den farklılığımızı her konuda ön plana almaya devam edeceğiz.

Bizlere istek öneri ve şikayetleriniz için iletişim menüsünden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ