29.05.2020 - PvpServerList.com Hoşgeldiniz..
PvpServerList » Kocuce, Ko cuce, Knight Online Pvp Serverler

Sabit Konu Aktif Edildi

Knight Online Pvp Server – Sabit Konu Hakkında

Pvpserverlist olarak herkeze merhaba,

Kademeli olarak site güncellemelerimize daha önceden Güncelleme V1.1 yazımızda bildirdiğimiz gibi sitemize sabit konu sistemimizi aktif hale getirdik. 

 

Pvp Server’ınız daha ilgi çekici olsun

Knight online pvp server, myko farm server, homeko server, pk server kategorilerinin hepsinde gözükecek sabit konularınıza özel sizin gönderdiğiniz resim/banner yada bizim tarafımızdan düzenlenecek resim ile pvp server tanıtımınızı güçlendireceğiz. Ayrıca resmin sol alt kısmındaki “GOLD SERVER” yazısı da tanıtımlarınızın daha belirgin olarak fark edilmesini sağlayacaktır.

 

Knight Online Pvp de Yenilik Bizim İşimiz

Sürekli vurguladığımız spam içeriğe SON anlayışı ile sizlere sorunsuz ve rahat bir hizmet sunmak için burdayız. knight online pvp server paylaşımlarınızı sağlarken, defalarca aynı serverların sayısız açılmış konuları ile karşılaşmazsınız. Pvp server ile ilgili bir güncelleme olduğunda söz konusu tanıtım içinde gerekli düzeltmeler sizin yada bizim tarafımızdan yapılıp ziyaretçiler ile paylaşılır. 

 

Online Sayısı Sistemi Yakında Aktif Olucak

Üzerinde uzun zamandır çalıştığımız pvp serverler tanıtımlarındaki “Online Sayısı” bölümünde sona gelmiş bulunmaktayız. Yakın bir zaman içersin de bu sistemi de aktif edeceğiz. Ko cuce.Knight online pvp server daki anlık oyuncu sayısını direk sitemiz üzerinden görebileceksiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ